Színesek vagyunk mind kívül, mind belül

Egy hajóban evezünk

Otthonias irodai hangulat

Mindenünk a szakmai kiválóság

Itt születnek meg a szoftvereink

Miért válaszd az Astront?

Miért minket válassz? Röviden: mert nálunk jó dolgod lenne!

  • Odafigyelnénk Rád és támogatnánk folyamatos fejlődésed.
  • Neked is fontos szereped lehet mission-critical, egyedi szoftverek fejlesztésében.
  • Nemzetközi projekteken is dolgozhatsz, akár külföldön is.
  • Versenyképes kompenzációval és cafeteria rendszerrel köszönnénk meg a munkádat.

De még sok-sok érvet fel tudunk sorolni:

képzések – agilis módszertan – kötetlen munkaidő – továbbtanulás támogatása – családbarát munkahely – lakástámogatás – érdekes iparágak – különleges szakmai projektek – diákmunka…..

LinkedIn oldalunkon jártál már?

Nézd meg ott is, miért jó nálunk dolgozni!

Android fejlesztő

Az Astron Mobil üzletágában azért dolgozunk, hogy a telekommunikációs, IT, energiaipari, pénzügyi stb. terüleken tevékenykedő ügyfeleink rendszerei nagy megbízhatósággal, biztonsággal és korszerűen működjenek. Ezt úgy érjük el, hogy hosszú távú, megbízható partneri kapcsolatokat építünk ezekben az iparágakban.  Megrendelőink igényeit nem csak feltérképezzük, hanem ahol szükséges orientáljuk is, esetenként nem tudatosult szükségleteiket is megfogalmazzuk.

Az Astronnál azzal foglalkozunk, hogy partnereink számára egyedi szoftvereket, applikációkat készítünk, melyeket igény szerint üzemeltetünk és továbbfejlesztünk.

Ez neked azért érdekes, mert több szakmai domaint megismerhetsz (pl. bank, telco, energiaipar stb.) és készíthetsz számukra mission critical applikációkat teljes önállósággal.  Tudjuk, hogy számodra fontos a folyamatos fejlődés és a jó közösség, és te ezt megtalálod nálunk.

Főbb feladataid lesznek:

  • mission-critical applikációk fejlesztése
  • saját termékek és ügyfeleink részére egyedi szoftver megoldások fejlesztése
  • együttműködés olyan ügyfelekkel, akik általában piacvezetők a saját területükön
  • ergonomikus GUI-k definiálása (XML, Material)

Ezeket a technológiákat használjuk:

  • Java és Android SDK
  • Continous integration
  • Atlassian termékek
  • GIT

Jó, ha ismered:

  • Android kamerakezelés
  • ujjlenyomat kezelés
  • Android GPS kezelés
  • Android NFC kezelés
  • alapvető adatbázis ismeretek

Te vagy az idális jelöltünk, ha legalább 2 éves Android fejlesztői tapasztalatod van. Nyitott vagy az új rendszerek és környezetek felé, és képes vagy proaktív, önálló munkavégzésre. Felsőfokú tanulmányaid folyamatban vannak, vagy már be is fejezted őket, illetve nem okoz problémát angol szövegek olvasása, esetleg írása.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat a jobs@astron.hu címre!

Paraméterező

Szeretnél egy fiatalos csapatban dolgozni? Szeretnél részt venni vasúti alkalmazások készítésében? Ha a válasz igen, legyél te az új paraméterezőnk!

Nagyrészt ilyesmikkel fogod a napod tölteni:

  • Vasúti irányítórendszer paraméterezése, a paraméterezés tesztelése
  • Vasúti szimulációs rendszer paraméterezése
  • A saját munkád megtervezése, valamint a tesztelőírás készítése angol nyelven

Ezt minden munkanapra magaddal kell hoznod:

  • Precizitás
  • Agilitás
  • Nyitottság
  • Vidámság

Elengedhetetlen elemek:

  • Folyamatorientált szemléletmód
  • MS Office és Linux/Unix felhasználói ismeretek
  • Technológiai érdeklődés (leginkább vasút-technológia iránt)
  • Angol szakmai dokumentációk olvasása írása

Némi előnyt jelent:

  • Informatikai, közlekedési-, vagy villamosmérnöki diploma, vagy ilyen irányú tanulmányok folytatása
  • Szakmai tapasztalat
  • C, C++, Visual Basic vagy Delphi fejlesztési nyelvek ismerete
  • Német nyelvismeret

Ha szeretnél egy rugalmas, korrekt munkaadónál, fiatalos, jó hangulatú csapatban, kiváló körülmények között dolgozni, küldd el jelentkezésedet a jobs@astron.hu címre!

ASTRON logó Finder Gábor
HR szakértő
jobs@astron.hu

vagy

Astron Informatikai Kft.
1117 Budapest, Budafoki út 56.
Tel: (06 1) 815 5400

Ha szeretnél egy rugalmas, korrekt munkaadónál fiatalos, jó hangulatú csapatban, kiváló körülmények között dolgozni, küldd el nekünk a jelentkezésed!

Pályázatod bizalmasan kezeljük, harmadik fél részére nem továbbítjuk. Adataid 6 hónapig őrizzük meg, kizárólag kiválasztás céljából. Amennyiben ehhez nem járulsz hozzá, kérjük, jelezd nekünk. (2011. évi CXII. törvény)

Finder Gábor
HR szakértő